Отзывы о компании KIDSBOOK
- Комментарий продавца
Ольга, доброго ранку. Чому жахливо? Замовлення від Вас отримали 13.06.2023 (18:42) одразу Вас набрали. Ви обіцяли подумати до ранку і відповісти, що робити з Вашим замовленням, так як ви замовили у декількох магазинах. З ранку, я Вам написала повідомлення, Ви його прочитали і нічого не відповіли. Наступного дня, я Вам ще раз написала, але Ви заблокували вайбер. Тому і скасували Ваше замовлення. Якщо я вірно пам'ятаю, то одразу Ви замовляли в магазині knigovo . А відгук пишите на KidsBook
- Ольга
не актуальні ваші про позиції!
Ольга Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення. Всього найкращого.
Зарема Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та гарний відгук. Гарного дня.
Анастасия Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Ирина,дякуємо за замовлення та відгук. Всього найкращого.
Ирина О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дякую! Упаковано чудово. Все гарне і ціле.
- Комментарий продавца
Наталія, щиро дякуємо за відгук і раді, що Ви задоволені нашою роботою. Чекаємо наступного замовлення. Всього найкращого!
Наталія П.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Раді, що вам сподобалось та дякуєм за відгук!
Дар'я Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Ірина, добрий день. Дякуємо за замовлення та гарний відгук. Завжди будемо Вам раді в нашому інтернет-магазині.
Ірина Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Наталія, добрий день. Щиро дякуємо за високу оцінку і раді, що Ви задоволені нашою роботою. Чекаємо наступного замовлення. Всього найкращого!
Наталія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Анжєліка, добрий день. Дуже раді, що Вам сподобалось! З Вами приємно мати справу. Гарного настрою!
Анжела Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Замовила книжечки у даному магазині. Все швидко та оперативно. Я в захваті від цих чудових книжечок🤗 Магазину процвітання та успіхів!
Дякуємо! Приємно читати такі рядки! Будемо раді бачити Вас в наших магазинах надалі...